UAB Konkordija savo veiklą pradėjo 1993 metais. Nuo 1994 metų įmonė yra vienos iš didžiausių pasaulyje druskos produktų gamybos kompanijų AKZO NOBEL SALT A/S oficialus platintojas Lietuvoje ir Kaliningrado srityje (Rusija), o nuo 2017 metų Baltarusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Armenijoje, Azerbaidžiane, Kazakstane, Uzbekistane, Turkmenistane.

AKZO NOBEL SALT A/S yra vieno didžiausių pasaulio koncernų AKZO NOBEL dukterinė kompanija, kuri specializuojasi druskos produktų gamyboje. AKZO NOBEL per metus pagamina 6 milijonus tonų druskos produktų 6 vartotojų segmentų grupėms: Namų ūkiams, Maisto pramonei, Medicinai, Žemės ūkiui, Vandens minkštinimui ir Pramonei. Europoje AKZO NOBEL druskos produktų gamybą vykdo Danijoje, Olandijoje ir Ispanijoje. Rinkoje AKZO NOBEL druskos produktai yra garsūs savo produktų pavadinimais: KNZ®, Suprasel®, Broxo®, Broxomatic®, OneGrain®, Sanal® ir Jozo®.

UAB Konkordija daugiau kaip 23 metus artimai bendradarbiaudama su AKZO NOBEL SALT įgijo didžiulę patirtį, išplėtojo efektyvią pardavimo ir logistikos infrastruktūrą, pasiekė patikimo partnerio reputaciją rinkoje ir tapo vienu iš didžiausių druskos produktų pardavėjų regione.